Özel Bilgiler

endergumen.com ana sitesi, herhangi bir üyelik gerektirmezken, site içerisindeki yazılara ve videolara okuyucu mesajı yazabilmeniz için geçerli bir e-posta adresi girmeniz gereklidir. Bu bilgiler 3. parti kişi ya da firmalar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Canlı Destek

Bu bölümde verilen bilgiler ve hizmetler 3. parti kişi ya da firmalar ile paylaşılmayacak olup, bilgi güvenliğiniz açısından saklanmamaktadır.

Yasal Yükümlülükler

Endergumen.com, ziyaretçilerinin yorum gibi bir içerikte girdi yapabildikleri diğer alanlar, kullanıcılara yasal sorumluluklar yüklemektedir. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan mesajlar, mesajı atan kullanıcıyı bağlamaktadır ; hiç bir şekilde endergumen.com editörleri veya yöneticileri sorumluluk kabul etmez. endergumen.com yönetimi, bu tür mesajları atılmasını engellemek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak yetkili kurumlar tarafından yapılabilecek yasal bilgi istekleri sonucunda, bizim de ilgili yazının sahibini tanımlayabilecek bazı bilgileri vermemiz gerekebilir. Kullanıcı, endergumen.com’a mesaj yazarken tüm bu hususları kabul etmiş sayılır.

Diğer Detaylar

Sitedeki yazılarda, başka sitelere bağlar (linkler) bulunmaktadır. endergumen.com bu harici sitelerin gizlilik politikaları ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.